טיול לקובה – אתרים מומלצים

 

קובה, האי הגדול ביותר בקריביים. קובה מצליחה למשוך כמות תיירים אדירה למרות הסכנות , העוני והניתוק ביחסים בינה לבין ארה"ב. איך קובה מצליחה למשוך תיירים למרות כל הסיפורים ששומעים בחדשות וממטיילים ששהו בה? הכל בזכות האתריים התיירותיים שלהם הידועים בכל העולם.

קובה נחשבת למדינה אינטנסיבית, כל הזמן קורה בה משהו. קובה נחשבת ליעד מעניין מאד שמצליח לסקרן תיירים רבים מכל העולם. במהלך טיול בקובה תגלו תושבים מקומיים שמחים מאד עם חיי תרות וחיי חברה תוססים. רוב התושבים בקובה מהלכים ברחובות עם תחושת ביטחון בכל שעות היממה בעיקר בזכות עבודה מסיבית של המשטרה וניקוי כל סוחרי הסמים ופשע שהיה מוכר בקובה.

עומדים לטייל בקובה? רוצים לדעת מהם האתרים המומלצים ביותר? ערכנו סקירה של האתרים המומלצים ביותר לאותם תיירים העודים לקראת טיול בקובה המדהימה:

הוואנה העיר

העיר המעניינת והמסקרנת ביותר בקריבים, אחת הערים הכי מרכזיות בקריבים, היא לבדה אחראית על משיכה של כמות אדירה של תיירים. הוואנה היא עיר חוף מדהימה, המתאימה בצורה מושלמת למטיילים שעומדים להגיע לקובה. אופי הרחובות באוונה והצבע שלהם מצליחים למשוך תיירים מכל העולם. באוונה תוכלו למצוא מכוניות אמריקאיות ישנות, ריקודי סלסה, מסעדות המציעות רום משובח, סיגרים קובנים אמתיים וכדומה.

ורדרו – עיירת נופש

ורדרו אחת הערים היפות ביותר באזור. גם עיירה זו מצליחה למשוך הרבה תיירים מקצבות העולם אליה. העיירה שוכנת במחוז מטנזס וניתן למצוא בא חופי ים יפיפיים עם חול לבן ונקי.עייר זו מאופיינת באתרי נופש של הכל כלול, מגרשי משחקי טניס, מלונות מפנים, מסעדות עם אוכל משובח וברים לחיי הלילה. אחד הדברים היפים בעיירה זו היא שכל אחד יכול למצוא מקום לינה כמעט בכל תקציב, עובדה זו עוזרת לתיירים רבים להגיע לעיירה ולנסות משהו קצת חדש.

פונטה פרנסס – לאוהבי צלילה

פונטה פרנסס התפרסה בקרב התיירים בעיקר בזכות אזורי הצלילה האותנטיים והאקזוטים שהיא מציעה. פונטה פרנסס מאופיינת בחופי בתוליים ופראיים, חופשים המספקים אטרקציה ששמה ידוע בכל העולם. עולם מסתורי תת קרקעי ומרתק. אלפי סוגים שונים של דגים, חיי מים בכל הצבעים, ספינות טבועות, שוניות של אלמוגים ודגים וריף מבודד – ממש גן עדן תת קרקעי.

לסיכום

קובה נחשבת ליעד פופולרי מאד בקרב המטיילים ולא בכדי! טיול בקובה הוא טיול המאפשר חוויה מגוונת מאד גם טיולי אקסטרים, גם חופשה רגועה, גם טיול למשפחה וגם טיול עצמאי – הכל מהכל, פשוט תענוג!

התגובות סגורות