טיול לדרום אמריקה

כבר שנים שדרום אמריקה מהווה יעד נכבש עבורנו הישראלים. זה הטיול המושלם ל״אחרי הצבא״, ל״אחרי התואר״, לגיחות קצרות למי שיכול להרשות לעצמו וגם עבור מבוגרים שרוצים לטרוף את העולם ולחוות כמה שיותר. טיול בדרום אמריקה הוא שילוב בין חופים תכולים עם חול לבן, נופים עוצרי נשימה: קרחונים, מפלים, יערות גשם, נהרות, אוכל מעולה, תרבות, היסטוריה, אנשים חמים… בקיצור כל מה שאפשר לבקש בטיול…דרום אמריקה

כרטיס טיסה – כמה זה עולה לי?

הטיסות מהארץ אינן טיסות ישירות ובכדי להגיע לערים שונות בברזיל, ארגנטינה, צ’ילה, פרו, בוליביה או אורגווי יש לעבור דרך ארצות הברית או אירופה. המחירים לכרטיס טיסה נעים בין 700-1500 דולר כאשר ההגעה נמשכת בין 22-36 שעות.

היעדים הכי חמים

דרום אמריקה היא יבשת ענקית ולכן לא פשוט למצות את כל היעדים בכתבה אחת ובכל זאת, הנה המדינות שלא כדאי לפספס כאשר מחליטים לעשות טיול לדרום אמריקה ואטרקציות חשובות בכל אחת מהן.

  1. ברזיל – נחשבת למדינה הגדולה ביותר בדרום אמריקה ובה תוכלו למצוא מגוון של ג’ונגלים, אופציות לטרקים עם נופים מדהימים, מפלים, חופים קסומים, ביצות ואגנים. האטרקציות החשובות ביותר במדינה הן הערים ריו דה ז’נרו – שילוב בין חיי לילה, משחקי כדורגל, מופעים, פסטיבלים ונופים עוצרי נשימה, ברזיליה- בירתה של הברזיל המחולקת לשני חצאים – אסה נורטה ואסה סול. מבנים אדרכיליים עוצרי נשימה, קתדרלות, חופי אגם פרנואה ושמורות אקולוגיות. את מפלי האיגואסו בדרום מערב המדינה, אסור לפספס, אגן האמזונוס – יער הגשם הגדול ביותר בעולם ובוניטו – יעד רחוק אבל חובה לאוהבי התיירות האקולוגית – המקום המושלם לצלילה, טיולים רגליים ושיט.
  2. פרו – נופים זו פרו. טיולים זו פרו. רוב המבקרים מתחילים בקוסקו ממנה ניתן לטפס לכיוון רכס וילקנוטה. למי שנולד עם מזל יוכל לצפות באחד מפלאי הטבע הקסומים שקיימים: מצב שבו השמש מוכפלת תוך כדי הזריחה שלה. מקומות המוגדרים כחובה בפרו הם רכס הוארז – נופי הרים עוצרי נשימה אשר הוכרז כאתר מורשת עולמי על ידי אונסקו. העיירה נסקה, אגם טיטיקקה, מסלול האינקה והמאצ’ו פיצ’ו הינם מוקדים חשובים בפרו.
  3. ארגנטינה – אין כמעט אחד שלא משלב את ארגנטינה כחלק מהטיול שלו לדרום אמריקה. מי שחלומו זה לפגוש לוויתנים ופינגוונים בטבע יצטרך ליצוע לחצי האי ולדז, מי שחושק בקרחונים ושמורות טבע ממש כמו באגדות ייסע לאזור פטגוניה ולאזור האגמים שמתחיל כמובן בעיר ברילוצ’ה שהיא אטרקציה מדהימה וצבעונית בפני עצמה.

טיול בדרום אמריקה – איפה הכי זול ואיפה הכי יקר?

לה פאז שבבוליביה, קיטו שבאקוודור, קוסקו שבפרו ופנה סיטי שבפנמה נחשבים למקומות הזולים ביותר בדרום אמריקה עם תקציב ממוצע של 24-27 דולרים ליום.

אורוגווי, אקוודור, ארנטינה, בוליביה וברזיל נחשבות ליקרות יותר עם ממוצע יומי שנע בין 35-50 דולרים ליום.

לסיכום, דרום אמריקה היא מסע קסום לשוחרי ואוהבי טבע, נופים והרפתקאות. מחכה לכם טיול גדוש בצבעים, ריחות, תרבות וקסם…

התגובות סגורות