סן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו

סן פרנסיסקו היא עיר הרביעית בגודלה בקליפורניה, ונחשבת לאחת הערים היפות בכל העולם (לפי סקרים שנערכו בקרב תיירים בגילאי 18 עד 50).

אם הינכם מגיעים לסן פרנסיסקו בפעם הראשונה, ככל הנראה מאוד תאהבו את האווירה שיש במקום, מבנים בכל צבעי הקשת, מזח 39 של רציף הדייגים ואת גשר שער הזהב שלכל תייר יש לפחות מספר תמונות עם הגשר ברקע.

מזג אוויר בסן פרנסיסקו הוא כ5 מעלות בחורף (הטמפרטורה הנמוכה ביותר) עד כ25 מעלות בקיץ.

עלות טיסות לסן פרנסיסקו מישראל היא כ1500 ש"ח ומעלה לכל כוון.

סן פרנסיסקו – אטרקציות מרכזיות

נחתתם בשדה התעופה של סן פרנסיסקו, הגעתם למלון וכבר הספקתם להתרשם מהאווירה המיוחדת שיש במקום, מה כדאי לעשות עכשיו? להלן האטרקציות המומלצות בסן פרנסיסקו:

  • המוזיאון לאומנות – מוזיאון מאוד מפורסם שהבנייה שלו עלתה כשישים מליון דולר. ארכיטקט מפורסם בשם מריו בוטה עיצב את הפנים של המוזיאון, מה שגורם לכל מבקר להשאר עם פה פעור מהיופי המדהים של המוזיאון. בפנים תוכלו לראות תצוגות שמתחלפות כל כמה זמן.
  • מזח 39, רציף הדייגים – ברציף זה תפגשו הרבה תיירים שבאו לראות דייגים בשעות הבוקר המוקדמות, להנות ממוסיקה של אמני רחוב ולעשות קניות. כמו כן, הינכם מוזמנים לבקר במוזיאון ריפלי יחד עם הילדים.
  • מגדל קויט – אם אתם אוהבים נופים, חובה עליכם לבקר במגדל קויט שממנו ניתן לראות את כל העיר והמפרץ, מראה מדהים ובלתי נשכח.
  • גשר הזהב – כמו שציינו מקודם, מדובר על המקום המצולם ביותר בעולם. אז אם אתם כבר נמצאים בסן פרנסיסקו, חבל שתפספסו את ההזדמנות לחצות את הגשר.
  • כלא אלקטרז – האי אלקטרז אשר מרוחק כ-2 ק"מ מסן פרנסיסקו אירח כמה מהפושעים המסוכנים ביותר שהיו בארה"ב ביניהם נמצא גם אל קפונה. הכלא נחשב לאחד מבתי הכלא השמורים בעולם, היה חסין כמעט לחלוטין מבריחות של אסירים, ולכך סייע בידודו של האי המוקף מכל עבריו במימיו הקפואים של האוקיינוס השקט.

התגובות סגורות