ניו יורק – התפוח הגדול

ניו יורק, ניו יורק, כל כך הרבה שירים נכתבו על העיר המדהימה הזו וכל כך הרבה מטיילים מבקרים בה מדי שנה בשל הייחודיות שיש בה. עיר מיוחדת ביותר מכל הערים של החוף המזרחי (East coast). אי אפשר לעשות טיול בארה"ב מבלי לבקר בעיר המדהימה הזו! למי שאף פעם לא היה בניו יורק, חשוב לנו להגיד לכם, כי ביקור בודד אף פעם לא מספיק ורוב הסיכויים, תרצו לחזור לכאן לפחות עוד פעם אחת.

העיר מחולקת לחמישה רבעים – קווינס, הארלם, מנהטן, סטטן איילנד וברוקלין ואם אתם רוצים להבין מהי ניו יורק באמת, מומלץ לבקר בכל חמשת הרבעים.

מזג אוויר בניו יורק מגיע עד כמינוס 2 מעלות בחורף וכפלוס 30 מעלות בקיץ.

בכל הנוגע לטיסות לניו יורק, ניתן למצוא דווקא דילים שווים מאוד, הכל תלוי בעונה. לדוגמה, בכריסמס המחירים של הטיסות קופצים בצורה משמעותית.

 

אטרקציות בניו יורק

יש כל כך הרבה אטרקציות בניו יורק שלא נצליח לעבור על כולן, אך בחרנו עבורכם את המומלצות ביותר:

  • פסל החירות – אי אפשר להגיע לניו יורק ולא לראות את פסל החירות המפורסם. יכול להיות שכבר ראיתם את הפסל מהחלון במטוס, אך אם אתם מגיעים לניו יורק, פסל החירות זו אטרקציה שהיא "מאסט". בשל הפופולריות של הפסל, אנו ממליצים לתכנן את הביקור ולהזמין כרטיסים מראש (במידה והינכם רוצים לשוט עד האי, עליו ניצב הפסל) תמורת 18 דולר למבוגר.
  • כיכר טיימס – זוהי כיכר במנהטן עם המון אורות ובניינים מאוד גבוהים, רוב הסיכויים שתראו את הכיכר כבר מרחוק וכאשר תתקרבו, תראו הרבה תיירים עם מצלמות.
  • גשר ברוקלין – מקום נוסף שחובה לבקר בו הוא גשר ברוקלין. גשר זה מחבר בין רובע ברוקלין למנהטן.
  • מנהטן – לאחר שתבקרו בגשר ברוקלין, תוכלו להמשיך למנהטן, אזור עם הרבה רחובות חד-סיטריים, פארקים, מוזיאונים ועוד הרבה אטרקציות.

התגובות סגורות