נופש בשוויץ

כאשר הינכם מתכננים את החופשה הבאה שלכם וחושבים היכן כדאי לבקר הפעם, נסו נופש בשוויץ. זוהי מדינה לא גדולה באירופה, אך עם הרבה תיירים שנהנים לבקר שם בכל ימות השנה בזכות הנופים, טבע, טיולי סקי וכמובן נהר הריין.

טיסות לשוויץ אינן יקרות וניתן למצוא טיסות ב500 ש"ח בלבד, מה שמאפשר לארגן טיול מהנה עבור כל המשפחה. כמו כן, גם מזג אוויר בשוויץ הוא נעים ואם ברצונכם לעשות סקי, מומלץ להגיע בחודשים נובמבר עד מרץ. בשאר הזמן, מומלץ להגיע בחודשים מאי עד ספטמבר.שוויץ

נופש בשוויץ – הערים המומלצות 

למרות ששוויץ אינה גדולה במיוחד, יש ברשותנו זמן מוגבל ועדיף לתכנן את הטיול עד הפרטים הקטנים ביותר על מנת לא לבזבז זמן יקר. להלן הערים המומלצות לבקר בהן בשוויץ:

  • באזל – בתחילת המאמר הזכרנו את נהר הריין שמחלק את העיר באזל לשתי חלקים. זה הוא אזור שנקרא "פינת שלושת המדינות", שם תוכלו להתעמק בהיסטוריה של המקום, לראות ארכיטקטורה מעניינת של האדריכלים המובילים בעולם ולבקר במוזיאונים. בכל הנוגע לאטרקציות בבאזל, יש המון אתרים מעניינים בעיר העתיקה ומומלץ מאוד לבקר בנקודה היהודית. ניתן לרכוש טיסה לבאזל כחבילה הכוללת בתוכה גם אטרקציות שונות.
  • ציריך – זוהי העיר הגדולה ביותר בשוויץ, כאן תוכלו לבקר בהמון מוזיאונים מעניינים וכנסיות. שווה לבקר בכנסיה הנקראת Grossmünster, זוהי כנסיה עתיקה שנבנתה בשנת 1100. למרבה הצער לא ניתן להכנס למבנים בכל הימות השנה, אלא רק בשבת הראשונה של כל חודש. בכל הנוגע לאטרקציות בציריך, אנו ממליצים על גן הקקטוסים המפורסם, מתקן ריחוף שיגרום לכם להרגיש "קלילים" מהרגיל וכמובן בית כלבו. בדיוק כמו במקרה של באזל, גם טיסות לציריך ניתן לרכוש כחבילה הכוללת בתוכה גם אטרקציות.

התגובות סגורות