טיול לסידני אוסטרליה

את העיר סידני לא ניתן לבלבל עם שום מקום אחר בעולם. הארכיטקטורה המיוחדת שיש במקום, הנמל, החופים והנופים – כל אלו מושכים אל סידני מאות אלפי תיירים מדי חודש.

טיול לסידני אוסטרליה הוא בן הטיולים הפופולאריים ביותר כיום. יש המון אטרקציות בסידני, אך הפופולריות ביותר הינן הגשר (שאגב, חינם לגמרי), מוזאון הימי וכמובן בית האופרה בסידני.

עלות טיסות לסידני – מאז כניסתן של טיסות הלואו קוסט לישראל, ניתן למצוא טיסות לאוסטרליה במחירים סבירים, אך בגלל שמדובר על טיסה ארוכה, המחיר הממוצע נע סביב 1200 דולר.

מזג אוויר בסידני – מאוד נעים, בחורף לא קר מדי, כ15 מעלות בממוצע, אך יש רוחות. הקיץ חם ונעים.

אטרקציות בסידני

למרות שאוסטרליה נחשבת למדינה לא זולה, דווקא האטרקציות בסידני לא יעלו לכם הרבה כסף, זאת משום שישנן המון אטרקציות חינמיות.

חופים – בילוי שיכול להתאים לכל המשפחה, מומלץ להגיע לחופים מלני ובונדאי ביץ'. סתם לטייל לאורך החוף או אם הינכם אוהבים ספורט ובמיוחד ספורט ימי, תוכלו לקחת חלק בפעילויות הספורטיביות שמתקיימות על החופים.

בית האופרה – אחת האטרקציות המרכזיות, זה ללא ספק בית האופרה המפורסם וכל מי שמגיע לסדני, פשוט חייב לבקר בו. המבנה עצמו בנוי בצורה מיוחדת מאוד, קונכיות שמחוברות יחדיו. עם זאת, כרטיסי כניסה לבית האופרה אינם זולים, אך אם אתם אוהבים בלט, ניתן לרכוש כרטיסים בעלות של כ40 דולר.

הגלריה הלאומית – מוזיאון עם תערוכות חינמיות, הרצאות בנושאי אומנות ושיעורים שונים.

שוק פדי'ס – אוהבי קניות מוזמנים לבקר בשוק פדי'ס, שם תוכלו למצוא מזכרות ומוצרים שונים במחירים מאוד אטרקטיביים. לאחר ביקור בפדי'ס, תוכלו להמשיך אל דארלינג הרבור, אזור תיירותי הכולל גן חיות, מרכזי קניות, מוזיאונים וגנים שונים.

התגובות סגורות